Heavy Attack! #2: TBA / Hellhaim / TBA / TBA

Czas powoli odkrywać karty tegorocznej edycji Heavy Attack!
Powitajmy więc w zacnym gronie heavy metalowych obrońców wiary Warszawski HELLHAIM!!

Hellhaim to bezkompromisowa załoga która balansuje na granicy heavy, speed i thrash metalu. W 2017 uderzyli kapitalną płytą „Slaves of the Apocalypse”, a wieść gminna niesie, że aktualnie w pocie czoła pracują w studio nad następcą tego dzieła. To będzie ich pierwszy raz na lubelskiej ziemi i na pewno panowie postarają się, aby ich dobrze zapamiętano.

Brudny Skurwiel

https://www.facebook.com/events/476149833317893

Brüdny Skürwiel / HELLHAIM / Młot na Czarownice @Kraków (Garage)

Piątek, 21 lutego 2020 o 19:00 – 23:59

Po roku od ostatniego spotkania, krajowe heavy metalowe potęgi – Roadhog i HELLHAIM – ponownie łączą siły na koncercie w grodzie Kraka. Tym razem ich partnerem zbrodni będzie ezoteryczny Młot Na Czarownice prosto z Pionek, serca polskiego okultyzmu.

Ze względów zdrowotnych z uczestnictwa w wydarzeniu rezygnuje Roadhog. Godnie zastąpią go nieludzkie pomioty piekielne, uroczo określające się jako Brüdny Skürwiel!

Wejście: 19:00
Start: 19:30
Bilety: 15 zł (w przedsprzedaży) / 20 zł (na bramce)

Zagrają:

Brüdny Skürwiel (black/thrash, Gliwice) to czterech maniaków oldschoolowego metalu niestrudzenie obrażających wszelkie znane
człowiekowi świętości. Omijając trendy w muzyce i będąc wiernym ideałom podziemnego grania – trzymają się z dala od prestiżowych imprez, preferując w zamian koncerty w małych, ale za to wypełnionych po brzegi maniakami klubach.
Nagrywają tylko na setkę, wydają tylko kasety i winyle, odrzucając uporczywie propozycje wydania pełnego CD, a na koncie oprócz paru kaset mają 12” split z NunSlaughter i kolejny z japońskim Sabbat w drodze.

HELLHAIM (extreme heavy metal) – gdzieś między cmentarzem, a szpitalem psychiatrycznym w podwarszawskim Pruszkowie tworzy i nagrywa plugawy kolektyw, znany jako Hellhaim… Dwa bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa, zwłaszcza pełny album „Slaves of Apocalypse” z ubiegłego roku, ugruntowały pozycję kapeli na scenie solidnego heavy metalu. A ten, połączony z elementami rock’n’rolla, thrashu oraz „klimatów” dał w efekcie trudny do sklasyfikowania materiał, który zbiera tylko pozytywne opinie. Zespół wrócił nie tak dawno z długiej i owocnej trasy z „The Last Warrior Tour” z TURBO.

MŁOT NA CZAROWNICE (heavy metal) – mieszanka starego, dobrego heavy metalu i hard rocka. Ostre riffy i solówki z piekła rodem, przenikliwy wokal wraz z mocnym niczym uderzenia młota, zdecydowanym rytmem tworzą niepowtarzalny klimat. W tekstach utworów, których autorem jest sam wokalista, można odnaleźć wiele porównań, które ukazują silny związek człowieka z siłami natury. Myślą przewodnią bywają często motywy mitologiczne oraz ogólnie pojęty dualizm, odwieczna walka żywiołów i wzajemne przenikanie się przeciwieństw.

https://www.youtube.com/watch?v=zFgxTAE3Oo4

Zobacz co naprawdę oznacza nazwa HELHEIM, a może jednak HELLHEIM

Dziesięciolecie HELLHAIM !

Koncert z okazji 10-lecia działalności zespołu Hellhaim. To będzie wyjątkowy koncert, na którym kapela zaprezentuje materiał z całego przekroju twórczości. W set liście znajdą się numery nie grane od lat, jak i premierowy materiał z nadchodzącej, nowej płyty.

Na scenie pojawią się również specjalni goście: zespół Destroyers z Bytomia, założony w 1985 roku. Pojawi się również Młot Na Czarownice, czyli mieszanka starego, dobrego heavy metalu i hard rocka. Zagra też ekipa z Kotlina – Okrütnik, oraz heavy metalowy STYXX z Zagłębia Dąbrowskiego.

Tu nabędziesz bilet:

https://goout.net/pl/koncerty/hellhaim+destroyers+inni/evjwe/+ykgho/

Kreon / Hellhaim / Savager / Ravenger – Wrocław

Kiedy: 19 stycznia od 19:00 – 20 stycznia do 23:59
Miejsce: Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15, 50-075 Wrocław

Zagrają: 
KREON
HELLHAIM
Ravenger
Savager
Wjazd: 18:00
Start: 19:00
Bilety:
20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (na bramce)
Bilety online: 
a) http://starapiwnica.com.pl/bilety/
b) www.hellhaim.bigcartel.com/product/bilet-na-koncert-hellhaim-kreon-ravenger

LINK do FB – https://www.facebook.com/events/551114078674164/