Regulamin współpracy

Jak pozyskam klientów do firmy:

Stworzę system marketingowy, głównie w Internecie i przyciągnę klientów do firmy.

Firma którą będę promował osiągnie większe przychody.

Firma ma 100% gwarancję na usługę, ponieważ wprowadzimy system akordowy czyli jeżeli nie uda się pozyskać nowych klientów to firma nie zapłaci, ani grosza za usługę. W mojej gestii jest pozyskać klientów. Korzyść musi być obustronna, gdyż oczekuje długotrwałej współpracy w takim trybie.

Jak wygląda nasza współpraca:

 

  1. W przypadku pełnej mojej kontroli marketingowej tworzę stronę internetową wg. mojego gustu. W trakcie tworzenia strony można sprawdzić jej wygląd i skorygować ją wg. własnych potrzeb.
  2. W przypadku braku mojej pełnej kontroli firma narzuca mi wszelkie informacje odnośnie co ma się znaleźć na stronie w najdrobniejszych detalach. Mówi gdzie każdy element ma się znajdować, a ja to wykonuję bez własnego wkładu.
    Proces ten jest dużo bardziej czasochłonny, gdyż dużo jest drobnych zadań ,które musi zrealizować firma, a nie ja. Czas realizacji takiej strony jest kilkukrotnie dłuższy, ale w pełni kontrolowany.

 

Zalecam zatem wariant a), a w nim ustalenie pewnych tylko wytycznych o tym co ma być mniej więcej na stronie oraz dostarczenie ewentualnych zdjęć, opisów itp.

Co jeszcze mogę zrobić dla firmy:

 

Na sam początek ustalamy to co będzie potrzebne do pozyskania nowych klientów czyli czy będzie potrzebny Instagram, Snapchat, Facebook, adwords, strona www i inne oraz kto będzie kontrolował te media.
Można ustalić, że działamy wspólnie na fanpage Facebook. Natomiast Instagram musi obsługiwać wyłącznie użytkownik danego telefonu.

Optymalizacja procesów w firmie:

Interesuje mnie pełna pomoc marketingowa firmom, a zatem potrzebuję poznać funkcjonowanie organizacyjne w firmie, by nauczyć się zasady działania i móc pomóc w ewentualnych problemach typu zorganizowanie wydarzenia, odnalezienie pracowników do firmy, optymalizacja i wszystko co będzie możliwe by firma sprawniej funkcjonowała i moja współpraca z nią.

Wizerunek firmy:

Chcę dbać o wizerunek firmy, dbać o to by miała swoją rozwijającą się markę, pilnować spraw związanych z jakością usługi, by nie było skarg od strony klientów, którzy mogą popsuć całą reputację firmy. Mam dobry dostęp do grafików, którzy mogą wykonać np. Logo firmy lub wizytówki czy banery.

 

 

 

Skuteczna reklama:

Wykorzystam różne sposoby pokazania firmy klientom wykorzystując:
– Stronę www

– Instagrama

– Facebooka i reklamę na Facebooku

– Google+

– Adwords

– Stałe ogłoszenia tematyczne

– Udział w forach internetowych

– Rejestrowanie firmy na portalach i wszelkich miejscach w Internecie, by o firmie było głośno

– E-mail marketing

Cena:

 

Za stworzenie strony w wersji a) czyli firma nie bardzo interesuje się jak robię stronę www  –  0 zł.

(w tym założenie domeny i serwer, wszystko na mój koszt)

Za stworzenie strony w wersji b) czyli długotrwałe komunikowanie się firmy ze mną – 500 zł – 1000zł

Cena w drugim przypadku jest ze względu na to, że zlecam innej osobie wykonanie strony www.

 

Kwestia wynagrodzenia będzie w zależności od specyfiki biznesu do negocjacji. Zakładam, że zrobimy okres próbny w którym mniej więcej pobiorę 10% od nowego klienta ( czyli który odnalazł firmę z mojego powodu, a nie z wcześniejszych działań firmy ) który skorzysta z usługi firmy. Po ustaleniu mniej więcej średniej miesięcznej ceny za pozyskiwanie klientów przejdziemy dla uproszczenia na system abonamentowy. W późniejszym terminie gdy ilość klientów znacznie się zwiększy będę planował kolejne zmiany kwotowe odnośnie abonamentu.

 

 

Rozwiązanie współpracy jest równoważne z usunięciem wszelkich informacji w Internecie na życzenie firmy, bądź pozostawienie tych stron bez aktualizacji, aż do wygaśnięcia domen lub ewentualnego przywrócenia dalszej współpracy.