16 grudnia HELLHAIM DEATHINITION ICON METALIATOR w klubie 2 koła

Koncerty metalowe warszawa

16 grudnia HELLHAIM wesprze bydgoskie Deathinition podczas ostatniego koncertu drugiej części trasy promującej album „Online”. Zapraszamy do klubu 2koła (ul. Tunelowa 2B,  01-221 Warszawa, niedaleko Dworca Zachodniego).

Impreza odbędzie się w godzinach 18:30 – 23:59

Zagrają dla Was:

DEATHINITION

Thrash metalowy zespół Deathinition powstał w 2008 roku, pierwszy koncert zagrał w marcu 2009 roku w bydgoskiej Estradzie. Dwa lata później grupa wydała pierwsze demo, a w 2013 roku EPkę „Art Of Manipulation”. Płyta ta doczekała się entuzjastycznych recenzji na całym świecie oraz dwóch reedycji: jako kasetowy split z kanadyjskim Terrifier (2015, Tridroid Records, USA) oraz jako split CD z cyklu Bootcamp Series (2017, Divebomb Records, USA). Obecny skład wykrystalizował się w 2014 roku. Dziś Deathinition tworzą: Igor Kościelniak (gitara), Adam Langowski (wokal), Witold Kozak (perkusja), Maciej Piszczek (gitara) i Miłosz Wardański (gitara basowa). Zespół dzielił scenę z takimi gwiazdami jak: Andralls, Assassin, Bonded By Blood, Candlemass, Christ Agony, Death Angel, Elm Street, Fueled By Fire, Helstar, Hirax, Kat, Majster Kat, Saxon, Suicidal Angels, Vicious Rumors, Violator oraz większością nowofalowych ekip z Polski. Grupa trzykrotnie wystąpiła podczas Śliwka Fest, dwukrotnie na Muszla Fest, a w 2016 roku na Rock Hard Ride Free Festival oraz na bydgoskich juwenaliach. Mówią, że zagrają wszędzie i w każdych warunkach porwą publikę do szaleńczego headbangingu. Bydgoski zespół Deathinition jest ponadto jednym z bohaterów międzynarodowej gry planszowej Thrash’n Roll, stworzonej przez Tailor Games. Fabuła gry przedstawia losy kilku zespołów metalowych i jest to pierwsza tego rodzaju gra na świecie. Produkcja jest bardzo wysoko oceniana przez ekspertów.
http://deathinition.pl/

HELLHAIM

Enigmatyczny projekt zrzeszający muzyków różniących się wiekiem, doświadczeniem muzycznym, a przede wszystkim osobowością. Z pozoru niepasujący do siebie ludzie – lubieżny i złośliwy satyr, apodyktyczny miłośnik niemieckiego rocka, neurotyczny wiking z Kresów Wschodnich oraz udręczony i przeintelektualizowany młodzieniec – wspólnie tworzą muzykę wymykającą się jednoznacznej kategoryzacji.
Balansując na krawędzi grozy i przerysowania, zespół ukazuje w krzywym zwierciadle ludzkie dramaty, w swoich tekstach odnosząc się zarówno do wydarzeń historycznych, problemów współczesności, jak i wizji przyszłości.
https://www.youtube.com/watch?v=fMpUA5z-RDc

ICON

ICON to warszawska formacja w której twórczości znajdziecie sporą dawkę porządnego rockowego brzmienia. Soczyste riffy, energiczne tempo, mnóstwo harmonii gitarowych, solówki, chwytliwe melodie i energetyczny kawał mocnego, rasowego wokalu. 
W klimacie ich grania słychać duży ukłon w stronę starego, dobrego, klasycznego, melodyjnego heavy-metalu ze słyszalnymi inspiracjami Iron Maiden. Bez trudu jednak odnajdziecie elementy glam rock/metalu, hard rocka a także elementy power metalu 😉 
„Jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy mają swoje życie, rodziny, ale mocne granie kochają ponad wszystko i nie potrafią bez niego żyć. Jeśli jednak spodziewasz się żarcia kotów, szatana, pozerstwa, nadęcia czy bufonady, to się zawiedziesz, bo u nas tego nie znajdziesz” 😉
Członkowie zespołu to:
Kinga Lis – voc., 
Tomek „Case” Seremet – gitara, voc.,
Piotr Kubiak – gitara
Marcin „Draken” Nieznański – bas, występował m.in. z Lux Perpetua i White Highway
Paweł „Raven” Socha – perkusja
youtube.com/watch?v=uvzqjLFukNQ

METALIATOR

Warszawska kapela thrashowa, hołdująca muzycznie klasykom gatunku. Priorytety zespołu to szybkie tempo i dobre riffy, zaś cele: granie porządnego thrash metalu, promocja polskich tekstów w krajowej muzyce metalowej oraz energiczna – i głośna – gra na żywo. Powstały w okolicach 2008 roku zespół aktywnie funkcjonuje koncertowo w stolicy i okolicach, ma też na koncie występy w innych miastach Polski. Debiutanckie demo Metaliatora „Jeden z milionów” ukazało się w ostatnich dniach 2010 roku.
youtube.com/watch?v=gi-wAIDEPts

Wjazd: 15 zł – przedsprzedaż, bilety można kupić na deathinition.8merch.com/bilet_offline_tour_2017_vol_2-id14195
20 zł – w dniu koncertu

Link do eventu na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/163592874223670/

 

Więcej informacji na temat koncertów metalowych znajdziesz w zakładce koncerty!